KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16694306
nr 1669 4306
Cecilia Haupt
(f. 1972), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo. Olja på duk, 50x50, oramad
Cecilia Haupt, svensk målare född 1972.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:09:37
500 kr
600 kr